איך בוחרים מרפאת שיניים מקצועית לשיקום הפה?

שיקום הפה
שיתוף
שיתוף

תוכן עניינים

התחום של רפואת שיניים נחשב לעשיר ומגוון ויש לא מעט סוגים של טיפולים שמתאימים לכל מיני מצבים או סיטואציות. בשנים האחרונות התפתח מאד התחום של שיקום הפה והוא מאפשר להרבה מאד אנשים להחזיר לעצמם את התחושה הטובה שמתלווה למראה מושלם של פה מלא בשיניים לבנות, ישרות ויפות. עבור לא מעט אנשים מדובר בהגשמה של חלום, שכן יכול להיות שבמשך לא מעט שנים הם הסתירו את שיניים לא לבנות או לא ישרות וכעת הם יכולים להגיע לטיפולי שיקום שישפרו לאין שיעור את המראה של הפה ואיתו של הפנים.

מה התהליך של טיפולים שמיועדים לשיקום השיניים והפה?

חשוב להבין שלא מדובר בטיפול אחד בדרך כלל וכמובן שיש צורך בהתאמה אישית לכל מטופל ומטופל על פי המצב של הפה שלו והשיניים שלו. יש צורך באבחון של מצב הפה, לשמוע מהמטופל האם יש משהו שמפריע לו במיוחד במראה של הפה שלו, מה הציפייה שלו מהתהליך של שיקום פה, לבצע צילומים כדי לבדוק אם יש שיניים שלא בקעו ולבדוק את החוזק של השיניים עצמן. בחלק מהמקרים יומלץ על ציפוי או הלבנה ובמקרים שבהם השיניים לא בריאות – הרופא ימליץ לעקור אותן ויציע שתלים במקומן עם שיניים לבנות, ישרות, בריאות ויפות.

איך לבחור את המרפאה הנכונה לבצע בה את התהליך?

חשוב לדעת שלא כל רופא שיניים מציע את כל הטיפולים בכלל התחומים. מכאן שיש צורך לבדוק לעומק את ההתמחויות הספציפיות של מרפאה או רופא שבודקים את האפשרות להגיע אליהם לטיפול. במרפאת השיניים אביב סמייל למשל אפשר למצוא תחת קורת גג אחת כמה אנשי מקצוע שכל אחד יציע טיפולים או מענה בתחום אחר של רפואת השיניים וכך אפשר יהיה לקבל את כל הטיפולים הדרושים ללא צורך לעבור מרופא לרופא או ממרפאה למרפאה. מאד נוח להיפגש עם כמה אנשי מקצוע בעלי התמחויות שונות במקום אחד בלי לכתת רגליים ממקום למקום. השירות יהיה אדיב, מקצועי וכמובן סבלני ורגיש עבור כל מטופל ומטופל.

הבשורה הגדולה של טיפולי השיקום לפה ולשיניים

אין ספק שמאז שאפשר לעבור טיפולים של שיקום הפה יש לא מעט אנשים שיכולים, כאמור, להגשים חלום של הרבה שנים ולהתגאות במראה של חלל הפה שלהם. מי שנמנע מדיבור עם פה פתוח או לפעמים לא חייך כדי שלא יראו את המצב של הפה שלו – כעת יכול לחייך מאוזן לאוזן ולדעת שהפה שלו נראה מצוין עם שיניים שעומדות בצורה חזקה ויציבה, כל אחד בדיוק במקום שלה והתחושה הזאת של חופשיות בפתיחת הפה תהיה יקרה מפז. כאשר בוחרים רופא שיניים מומחה בתחום זה אפשר להיות בטוחים שהתוצאות תהיינה לא פחות ממושלמות ועם הזמן גם תחום זה ימשיך להתפתח.

שיתוף
שיתוף
עשוי לעניין אותך