גלקסי X הסמארטפון המתקפל של סמסונג

גלקסי x הסמארטפון החדש שמעולם לא הכרתם

גלקסי x הסמארטפון החדש שמעולם לא הכרתם
המסך המתקפל המיוחד של גלקסי x:

הגלקסי x נראה כמו טלפון רגיל שנפתח למסך 7 אינץ ', מה שהופך אותו לטלפון האידיאלי, למה לארוז טאבלט כאשר אתם יכולים פשוט לפרוש את הטלפון שלכם.

מסמסונג נתנה לאחרונה אינדיקציה כיצד ה- Galaxy X עשוי לפעול כאשר הוא משוחרר, כאשר שני מסכים ורצועת משמשים לחיבור בין שני הצגים. כאשר מקופלים זה על גבי זה, הרצועה בין שני האפקטים בולטת בצורה דמוית לולאה.

הגלקסי x יכלול שלושה מסכים  3.5 אינץ 'OLED: שניים שישולבו ויוצרים מסך מסיבי בגודל 7 אינץ' כאשר יתפרש כמו גם אחד בקורא של המכשיר המאפשר לטלפון להשתמש בו כשהוא מקופל.

נראה סביר כי מסך מתקפל יכול להפוך את גלקסי X הרבה יותר שביר מאשר טלפונים דומים, ולא יהיה מפתיע כלל אם חיי הסוללה והתחממות יתר יהפוך לבעיה. שחרור משהו די חדשני כמו מסך מתקפל מגיע עם כל מיני תקלות. עם זאת, סמסונג נראים בטוחים כי הטכנולוגיה מוכנה לשיווק.

כל זה תלוי במסך המתקפל. אם זה אמין וזה נראה טוב כמו מסך טאבלט, אז גלקסי X סמסונג יכול להיות תחליף מצוין לטאבלט או לפטופ.

הנושא השני, כמובן, יהיה הביצועים וחיי הסוללה עקב שימוש נרחב  בגלקסי X, סמסונג יצטרכו לעשות פשרה מתוקה בין הביצועים לבין צריכת החשמל.


Samsung Galaxy X תאריך שחרור:

DJ Koh הציע כי גלקסי X יהיה מוצג בכנס מפתחים סמסונג בנובמבר, זה יכול ללכת על מכירה מוגבלת לפני סוף השנה, אתם צפוים לקבל את ההזדמנות לקנות את גלקסי x לפני שנת 2019.
 

עוד במגזינים