תהיו מוכנים ל - Samsung Galaxy S10 הסמארטפון החדש בקרוב ההשקה!

אז מה יהיה חדש ב - Galaxy S10, ה-Galaxy S10 Plus, וה-Galaxy S10 Lite ?

אז מה יהיה  חדש  ב - Galaxy S10, ה-Galaxy S10 Plus, וה-Galaxy S10 Lite ?
כל הפרטים מסדרת הסלולרי - Galaxy S10לאוהדי סמסונג גלקסי יש סיבה נוספת להיות בהתרגשות!

מהר יותר:
 
מחוץ לשיפורים הנדרשים למעבד של הטלפון, והזיכרון,  Galaxy S10   מהיר יותר,  עם יותר אחסון מאשר מה שיש ברוב המכשירים כיום.


אין זה סוד כי מסכי הטלפון הסלולרי הולכים וגדלים,  מסך ה- Galaxy S10 צפוי להיות 6.1 אינץ באלכסון,  כאשר אנו משווים את הגדלים האלה ל -5.8 אינץ של Galaxy S9 ו -6 אינץ Galaxy S9, זה בהחלט מסך יותר גדול, אבל זה לא יכול לרגש את כולם.


הערה:  Galaxy S10 Plus,  גודל המסך צפוי לגדול מ 6.4 אינץ ל 6.7 אינץ, המעדיפים טלפון קטן יותר יכולו ללכת עם Galaxy S10 Lite, אשר צפוי להציע מסך 5.75 אינץ, זה די קרוב לגודל המסך ב- Galaxy S9 של השנה שעברה.


נראה כי  ל - Galaxy S10, יהיה מצלמה מזהה פנים, זה דומה ל A8s Galaxy,  אשר מאירה כאשר המצלמה הקדמית שלה נמצאת בשימוש. בעוד התכונה עצמה לא אומרת הרבה, זה יכול לעזור למשתמשים להתמודד עם המצלמה כאשר הם מנסים לצלם, עם זאת זה לא משנה את העובדה כי צרכנים רבים עשויים למצוא תכונה זו אטרקטיבית.
Galaxy S10  Samsung - מפרט טכני:
מסך:


Samsung Galaxy S10: מסך AMOLED גודל 6.1 אינץ וברזולוציית  - Quad HD

Samsung Galaxy S10 Plus: מסך AMOLED גודל 6.4 או 6.7 אינץ וברזולוציית - Quad HD

Samsung Galaxy S10 Lite או Galaxy S10E: מסך AMOLED או LCD גודל 5.8 אינץ וברזולוציית - Quad HD או - Full HD   
שלוש מצלמות משולבות:

שלוש מצלמות אחוריות עם עדשה נוספת לצילום טוב יותר באור נמוך, סמסונג בוחנת את הגדרת העדשה המשולשת לטלפון הגלקסי הבא שלה, אפל גם תוסיף את התכונה לטלפונים שלה כדאי להתחרות על Galaxy S10. 

(הערה: יהיו שני חורי מצלמה עבור הדגם - Galaxy S10 Plus, 
בעוד בשני הדגמים Galaxy S10 וה-Galaxy S10 Lite האחרים יהיה חור מצלמה אחד)


אבל למה לעצור עם רק שלוש עדשות אחוריות? סמסונג עשויה להוסיף עדשה קדמית שנייה ל- Galaxy S10, כל זאת טוב יותר לתמיכה באפקטים של מצב דיוקן זה ייתן ל - Galaxy S10 חמש מצלמות בסך הכל,  יש גם שמועה כי LG הולך בעיצוב עם חמש מצלמות עבור LG V40 מאוחר יותר השנה. 


12 מגה פיקסל בעלת ייצוב תמונה אופטי, זיהוי פוקוס אוטומטי.

גודל הצמצם - הצמצם של המצלמה הוא הפתח שדרכו עובר האור לפני שהוא מגיע לחיישן המצלמה, ככל שהמספר קטן יותר, כך הפתיחה גדולה יותר, ומאפשרת יותר אור.

גודל חיישן - חיישן מצלמה גדול יותר מסוגל ללכוד יותר אור, ובכך לייצר תמונות טובות יותר.

גודל של פיקסל בודד בחיישן המצלמה יותר גדול ויותר טוב.

ייצוב תמונה אופטי,  זום אופטי 2x.

שיחות וידאו, שיתוף וידאו.

פוקוס אוטומטי, מצב טווח דינמי גבוה (HDR).
עיצוב:

עשוי  זכוכית ואלומיניום.

השוליים סביב התצוגה אמורים להצטמצם.

חסין למים ואבק.

המכשיר יכול להישאר שקוע עד 1 מטר של מים עד 30 דקות, רמה גבוהה יותר של הגנה על המים צפוי, עומק והמשכיות מוגדרים על ידי היצרן על בסיס המכשיר.תכונות וחיישנים:

זיהוי פנים, וטביעת אצבע במסך.


סמסונג יצרה מצלמה 3D Mantis Vision כדי לקבל סורק 3D לתוך Galaxy S10.


סורק טביעת האצבע בתצוגה יכול להיות מלווה בטכנולוגיה חדשה נועזת שמעבירה אודיו דרך רטט בלוח הזכוכית של הטלפון, עם זאת הטלפון עדיין יהיה עם רמקול שני לאורך החלק התחתון של המסגרת. 

סמסונג עדיין מתכננת ללכת עם חיישן סריקת טביעת אצבע מוטבע, ב - Galaxy S10 כאפשרות נעילה עבור הטלפון. חומרה וביצועים:

שבב מערכת (Snapdragon 855 בשוק האמריקאי, וה- Exynos 9820 בישראל) - רוב המכשירים המודרניים משתמשים בשבב מתקדם הכולל רבים ממודולי החומרה של המכשיר, כגון המעבד, ה- Wi-Fi, ה- Bluetooth וכדומה.


מעבד (8 ננו-מטר) - המעבד הוא רכיב המחשוב הראשי של הטלפון והוא גורם מרכזי כשמדובר במהירות הכוללת של המכשיר, חלק מהסמארטפונים החזקים יותר משתמשים במעבדים בעלי ליבה כפולה ובמעבד מרובע ליבות המיועדים לספק ביצועים טובים יותר.


GPU - מעבד גרפי (אדרנו 640) - חשוב לתפעול חלקה של המערכת ובמיוחד במשחקים ויישומים אחרים שעשויים לכלול גרפיקה ואנימציות מורכבות.


זיכרון (8 GB) - זיכרון מערכת, או זיכרון RAM הוא סוג הזיכרון שבו ההתקן משתמש לאחסון נתונים באופן זמני ממערכת ההפעלה או מהיישומים הפועלים כעת, (כמו במחשב האישי) ככל שיותר זיכרון זמין למכשיר, כך הביצועים יהיו טובים יותר כאשר תוכניות מרובות או כבדות יותר פועלות ברקע.


אחסון פנימי (256 GB) - קיבולת אחסון גדולה יותר מאפשרת לכם לשמור תוכן נוסף במכשיר שלכם, כגון יישומים נוספים, תמונות או וידאו, משחקים ותוכן וידאו בדרך כלל תופסים את כמות האחסון הגדולה ביותר.


הרחבת אחסון (512 GB) - מכשירים מסוימים מאפשרים לכם להרחיב את קיבולת האחסון שלהם באמצעות כרטיס זיכרון להרחבה  (לרוב microSD) זיכרון ההרחבה מתאים בעיקר לאחסון מדיה, כגון תמונות, וידאו או תוכן מוסיקה.התוצאה של התוספות האלה היא טלפון יעיל יותר, UFS 3.0 מסייע לאחסון ולצרוך פחות חשמל, להתאים רוחב פס רחב יותר ולעבוד בטמפרטורות לוהטות, לגבי זיכרון RAM LPDDR5, מהירויות קריאה מהירות יותר יאפשרו תוכן חדש, כמו הקלטה של סרטונים 8K ואפילו איטיים יותר.
סוללה:

קיבולת (סדר גודל של 3300 מיליאמפר ל- Galaxy S10, ה-Galaxy S10 Plus, וה-Galaxy S10 Lite) - גדול יותר, כן! עם זאת, קיבולת הסוללה אינה הגורם היחיד שיש לו השפעה על חיי הסוללה, אלה כוללים את השבבים בשימוש, ואת התוכנות שפועלות על המכשיר, כמו גם את הצריכה הייחודית של הצרכן.


טעינה אלחוטית - מאפשר להתקן לטעון באופן אלחוטי כאשר הוא ממוקם על משטח טעינה או מעמד טעינה אלחוטי, טעינה אלחוטית בדרך כלל איטית יותר מאשר הטעינה המסורתית.התקנים:

Mobile hotspot - הופך את הטלפון לנקודת גישה של Wi-Fi שאליה יכולים התקנים אחרים בעלי יכולת Wi-Fi להתחבר.

בבלוטות 5.0

USB 3.1.

USB-C.

חיבור 3.5 מ”מ לאוזניות


השקה:

 
אם סמסונג צפויה לדבוק בלוח זמנים דומה עבור מכשירי Galaxy S10  Samsung  כפי שעשו עבור S9, הטלפון החדש יגיע למדפים באמצע מרץ 2019.


עם זאת, ייתכן כי Galaxy S10 לא יהיה הטלפון הראשון שסמסונג מציגה השנה, סמסונג יכולה לחשוף גם את הטלפון הסמארטפון מתקפל Galaxy X. 

עוד במגזינים