השקה של גלקסי S9 בקרוב

סמסונג מפתחת חומרה לגלקסי S9

סמסונג מפתחת חומרה לגלקסי S9
גלקסי S8 הוא הסלולר מה שיש כרגע בשוק למכירה, אבל בשנת 2018, זה צפוי להיות מוחלף על ידי סלולר אחר, אשר אנו מצפים להיות בשם גלקסי S9. למרות S8 רק החל להגיע למדפי החנויות בחודשים האחרונים, מדברים כבר על התחלה לגבי יורשו, הנה כל השמועות עד כה על הטלפון Galaxy הבא.

מה שאתם צריכים לדעת על S9 גלקסי:

ה - S9 גלקסי עשוי להיות שמונה ליבות Qualcomm Snapdragon 845 מעבד, 4GB של RAM, ו 64GB של אחסון פנימי,
Galaxy S9 עשוי להפעיל עם הגרסה העדכנית ביותר של Android, Android 8.0 Oreo.
לפי התכנון גלקסי S9 יהיה עם מסך של 5.77 אינץ וGalaxy S9 פלוס יהיה עם מסך של 6.22 אינץ',
כנראה יהיה גלקסי S9 עם מצלמה אחורית שמסוגל להקליט 1,000 פרמיים לשנייה (FPS), הגבוהה ביותר מכל טלפון חכם,


תוכנה:

התוכנה של גלקסי S9 נותרה בגדר תעלומה, אך דו"ח חדש נותן מושג לגבי מה צפוי.

לדברי SamMobile, צוות ההנדסה של סמסונג פיתח שתי קבוצות נפרדות של קושחה עבור S9 Galaxy, אחד עבור הטלפון בגודל רגיל (G960FXXU0AQI5) והשני עבור S9 פלוס (G965FXXU0AQI5). שמות הקוד יופיעו כדי לאשר את מספרי הדגם השמועים, SM-G960 (S9) ו- SM-G965 (S9 Plus).


מצלמה:

הטלפון יכול תכונה מצלמות כפולות עם מיקום דומה ל Note 8, אבל הם צפויים להיות מסוגלים להרבה יותר.

סמסונג פועלת על חיישן המסוגל להקליט ב -1,000 fps, על פי דו"ח חדש שפורסם על ידי ETNews. זה צפוי להיכנס לייצור ההמוני בנובמבר, חודשים לפני השמועה על גלקסי S9 - שהותיר הרבה זמן עבור סמסונג לשלב אותו לתוך העיצוב.

השמועה, אם זה נכון, תהיה משהו של ניצחון עבור חטיבת ההדמיה של סמסונג. Sony Xperia XZ1 ו Xperia XZ Premium יש חיישנים שיכולים להקליט 960 מסגרות לשנייה, הגבוהה ביותר של כל סלולר חכם.

מפרט טכני:

טלפונים Galaxy S הם בין התקנים החזק ביותר של סמסונג, וכמה טלפונים חכמים הטובים ביותר שאתם יכולים לקנות, אז אנחנו צריכים לצפות S9 ולעקוב אחר המסורת. השמועה טוענת שהטלפון ישתמש בשורת השבבים הבאה מסוג Qualcomm Snapdragon, השמועה היא שה- Snapdragon 845. כמו ה- Galaxy S8 עם ה- Snapdragon 835, ה- Galaxy S9 עשוי לקבל את השבב החדש לפני יצרנים אחרים.

לאחרונה דווח על ידי מפתחי XDA מאמת שמועות קודמות כי גלקסי S9 לא רק לכלול את Snapdragon 845, אבל יישלחו עם אנדרואיד Oreo 8.0. המקור גם טוען המכשיר יהיה 4GB של RAM עם 64 GB של אחסון פנימי.

העסקה כבר יכול להיות באזור - אנליסט בתעשייה ידוע לפרסום ברשת החברתית Weibo  Qualcomm שהוא הסכים ומוכן ליצור ראשוני של Snapdragon 845 השבב עבור גלקסי S9 בשנת 2018. סמסונג מחזיקה במונופול על Snapdragon 835 מעבד, אשר סמכויות גלקסי S8, כמו אספקת השבבים היה נמוך עבור יצרנים אחרים במהלך החודשים הראשונים של 2017.

זו לא הפעם הראשונה ששמענו את השמועה. דו"ח שפורסם על ידי המשקיע אמר סמסונג וקואלקום יהיה צוות עבור Galaxy S9, ואת הטלפון החדש עשוי להשתמש בדור הבא, כמו כן עדיין לא אושר המעבד.

מעט נאמר במקום אחר על מעבד Snapdragon 845 שמועה שמקורה במקור הרשת החברתית Weibo בתחילת 2017 אמרה שבב Qualcomm העתיד ייקרא "Snapdragon" 84x יתגלה במהלך שלושת החודשים האחרונים של 2017. בין אם זה יהיה בסופו של דבר להיות 840 או 845 נשאר להיראות , וכך גם האותנטיות של השמועה. ככל הנראה, השבב יהיה שמונה ליבות.

תצוגה:

ה- Galaxy S8 קבע תקדים לספינות הדגל של סמסונג, עם תצוגתו המעוקלת מקצה לקצה. לאחרונה דווח כי החברה החליטה על גודל המסך עבור S9 גלקסי S9 פלוס.

החדשות מגיעות מהדרום קוריאני פרסום בל, דרך המשקיע, וטוען S9 בגודל רגיל יכלול פאנל 5.77 אינץ ', בעוד S9 פלוס גדול יקבל מסך 6.22 אינץ', גדלים אלה אולי נשמעים מוכרים, כי הם בדיוק אותו הדבר כמו S8 גלקסי S8 פלוס.

לאחר הקפיצה המשמעותית של ה- Galaxy S8 קדימה, זה לא ממש מפתיע שסמסונג תנגן אותו בבטחה בגלקסי S9, ותצמצם את טכנולוגיית התצוגה שלה.

היבט מעניין נוסף של הדו"ח טוען כי סמסונג ידע להתמודד עם זיהוי טביעת אצבע על המסך של S9 גלקסי. החברה נכשלה לשלב את התכונה של S8 גלקסי, ועלול להחמיץ את הסירה על note 8 גלקסי גם כן. אבל XDA מפתחים דיווחו לאחרונה את חיישן טביעת האצבע יהיה מרוכז בתוך חתך מלבני - אשר שולל את סורק טביעת אצבע בתצוגה.

בתעשייה יש צעדים גדולים שסמסונג ניסה את הישג האחרון הזה, עם זאת: Vivo הציג הדגמה ציבורית של המכשיר הראשון אי פעם עם סריקה על המסך בחודש יוני, Qualcomm hashad תוכניות רציניות על מתן ליצרנים מדגם יישום שלהם לפני סוף השנה.

בעוד המכשיר ישמור את הצורה כמו התקנים של גלקסי ישנים, זה עדיין לא ברור אם זה יכלול את תצוגת גלקסי S8 עגול או אם זה יהיה לחקות את הצורה בריבוע- off של המסך note 8.


שם ותאריך השחרור:

סמסונג כנראה התחיל לפתח את S9 גלקסי ברצינות, ואת שם הקוד המכשיר כבר דלף לרשת, על פי הדו"ח, ה- Galaxy S9 הוא קוד בשם Star, וגירסה גדולה יותר של הטלפון, אשר אנו מניחים כי S9 Plus, ידוע בשם Star 2, כמו כן נאמר כי הפיתוח החל כבר כמה חודשים מוקדם יותר מאשר זה שנעשה עבור Galaxy S8, אשר עשוי לרמוז או תאריך שחרור מוקדם יותר, או הכללה של תכונות חדשות וטכנולוגיה, אשר דורשים זמן לשלב, 
שום מקורות רשמיים לא אישרו את הסיפור הזה.

השקה של גלקסי 9 צפוי להיות במחצית הראשונה של 2018.
 

עוד במגזינים