מסך הטלוויזיה הכי דק OLED של LG

LG C8 היא הטלוויזיה הטובה ביותר

LG C8 היא הטלוויזיה הטובה ביותר

עבור אנשים שרוצים ביצועים של וידאו גבוה, במיוחד עם תוכן HDR חדש, LG C8 מספק תמונה טובה יותר מאשר כל LCD,  באיכות תמונה מעל לכל דבר אחר.


LG C8 מציעה איכות תמונה מעולה, תומכת בסטנדרטים המובילים HDR, ויש לה עיצוב דק מאוד אטרקטיבי. טלוויזיה קלה לשימוש ותומכת בכל הווידאו הראשי ושירותי הזרמת אודיו. שליטה על התמונה מאשר הטלוויזיות המתחרות Sony OLED.


אם אתם רוצים איכות צליל טובה יותר, עיבוד תנועה קצת יותר טוב, Sony A1E OLED מציעה את כל זה. את Sony ו LG נראה כמעט שאין הבדל לתוכן SDR, אבל LG מושך קדימה עם HDR, הודות החידוש שלה דינמי טון מיפוי פונקציה זו מבטיחה לכם לראות את כל הפרטים הבהירים מודגשים. מערכת ההפעלה של סוני אינה ידידותית, ומערכת ההפעלה של אנדרואיד אינה קלה או אלגנטית כמו מערכת ה- WebOS של LG.


מה זה טלוויזיה OLED?


טלוויזיה OLED משתמשת בתצוגה המורכבת דיודות פולטות אור אורגני. היתרון העיקרי של מציג OLED היא פיקסלים פולטים אור משלהם ולא דורשים backlighting כדי ליצור תמונה חיה ובהירה. משמעות הדבר היא שהטלוויזיות יכול להיות הרבה יותר דקות, ולא צריך שכבה נוספת של פלורסנט או תאורה אחורית LED כדי להציג את התמונות המופיעות על המסך.


היכולת של OLED לשלוט בפיקסלים בודדים היא מה שעושה את הטכנולוגיה שווה, כי כל פיקסל יכול להיות כבוי לחלוטין או בין מסגרות, טלוויזיות OLED מסוגלות להציג שחור שחור באמת על המסך. וזה גם עבור זמני תגובה מיידית.LG C8 מציעה איכות תמונה מעולה, תומך בסטנדרטים המובילים HDR, ויש לו עיצוב דק מאוד אטרקטיבי. WebOS שלה חכם פלטפורמת טלוויזיה קל לשימוש ותומך בכל הווידאו הראשי ושירותי הזרמת אודיו. Videophiles יאהב את זה C8 נותן להם יותר שליטה על התמונה מאשר מתחרות Sony OLED טלוויזיות. משלמים יותר עבור אחד הדגמים של LG גבוה סוף OLED לא מקבל לך איכות תמונה טובה יותר, מה שהופך את C8 ערך מצוין.


OLED לעומת LCD:

ההבדל העיקרי בין LCD (תצוגת גביש נוזלי) ו OLED (דיודות פולטות אור אורגני) הוא איך הם יוצרים תמונה. LCD עובדת על ידי אור דרך לוח LCD. מכיוון שפיקסל LCD אינם יכולים להיסגר לחלוטין, הם תמיד מאפשרים לאור כלשהו לעבור, גם כאשר תמונת המסך מנסה להיות שחור. כמה טלוויזיות LCD מייצרים שחורים כהים יותר מאחרים, הודות לעמעום מקומי ולטכנולוגיות אחרות, אבל הם אף פעם לא שחורים לגמרי. על OLED, כל פיקסל פולט אור משלה, ולכן כאשר פיקסל נועד להיות שחור, הוא שחור לחלוטין.ההבדל בין שחור טהור לשחור שחור יכול להיראות קטן על הנייר, אבל בחיים האמיתיים זה עושה הבדל עצום. איכות השחור שהטלוויזיה מסוגלת לשכפל עושה כל דבר אחר על המסך נראה בהיר יותר עם פופ חזותי יותר, והוא מייצר יותר הבחנה בין אובייקטים. גם עם HDR (טווח דינמי גבוה) תוכן, שבו בהירות מוחלטת יכול להיות האלמנט החשוב ביותר, OLED יכול להיראות טוב יותר, וב - LCD הפיקסלים עדיין נראים בהירים נגד שחור טהור.


 

עוד במגזינים